مكمل ورزشی


حالت نمایش:
237,000تومان

..

آمینو انرژی ( نوشیدنی )
عدم موجودی در انبار
نمایش سریع

..

420,000تومان

آنابولیک آمینو ۵۵۰۰ مگا کپسكار آيي: عامل موثر افزایش حجم عضلات عامل موثر افزایش قدرت و انرژیتعدیل کننده حفظ نیتروژن و موثر در رشد ماهیچه های جدیدموثر در جلوگیری از تجزیه پروتیین ماهیچه هاموثر در بازسازی بافت ماهیچه ها بعد از تمرینات ورزشی  تعريف عمومي:این محصول مناسب تمرینات ورزشی برای حجم دهی و قدرت بیشتر عضلات میباشد.آنابولیک ..

495,000تومان

كار آيي: حاوی دو منبع پروتئینی عالی (پروتئین وی و پروتئین مرغ)افزایش دهنده حجم عضلانی در سریع ترین زمان ممکنحافظ تعادل ازت در بدن و مانع کاتابولیزم در حین تمرینات غنی ترین منبع پروتئین در زمان کاهش وزن موثر در بازسازی بافت ماهیچه ها پس از تمرینات ورزشی هشدار مصرف: از دسترس كودكان دور نگهداريد. از مقدار میزان روزانه تجاوز نش..

274,000تومان

ای ای کی جی 1250 مگا کپس ( آمینو اسیدی برای مردان ) برای اولین بار در بازار، ای ای کی جی با کیفیت بسیار بالا و دوز بی سابقه 1250 میلیگرم در یک کپسول با نام تجاری Mega Caps ای ای کی جی اکستریم در شکل آرژنین آلفا کتوگلوتارات به خوبی قابل جذب می باشد و آرژنین مورد نیاز رژیم غذایی را تکمی..

بی سی ای ای ( پودر )
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع

بی سی ای ای اینستانزید اوپتیموم نوتریشن :تشکیل شده از زنجیره‌ای اسید آمینه‌های شاخه دار (BCAA) می‌باشد که بدن انسان قادر به تولید آن نیست. بدن انسان به کمک رژیم غذایی مناسب می‌تواند مقدار کمی BCAA تولید کند که این مقدار برای فرد ورزشکار اصلا مناسب نبوده و نیاز‌های عضلانی آن را برطرف نمی‌کند بلکه باید از طریق مکمل غذایی این ماده را بدست آورد.* : نیا..

430,000تومان

بی سی ای ای اکسپلودكار آيي: قابلیت جذب فوری به منظور تولید انرژی  موثر در بازتولید عضلات تاثیر ضدکاتابولیکی و مانع از هم پاشیدگی عضلاتکاهش دهنده احساس خستگیتسریع در بهره گيري از انرژي ازدياد متابوليسم اسيد آمينه هاكمك به بازسازي و محافظ بافت هاي ماهيچه ايرشد و نگهداري نيتروژنافزايش حجم و قدرت تعريف عمومي: حاوي مواد اول..

253,000تومان

بی سی ای ای مگا کپسكار آيي: موثر در افزایش قدرت و استقامت موثر در ساخت عضلات بیشتر فاقد چربیسریع در بهره گیری از انرژیازدياد متابوليسم اسيد آمينه هاكمك به بازسازي و محافظ بافت هاي ماهيچه ايرشد و نگهداري نيتروژنافزايش حجم و قدرتتعريف عمومي : مکمل غذایی در قالب کپسول با ترکیبات آمینو اسید های زنجیره ای چند شاخه ای.  این فرمول مخصو..

1,587,000تومان

بی سی ای ای مگا کپس 30*30 عددیكار آيي: موثر در افزایش قدرت و استقامت موثر در ساخت عضلات بیشتر فاقد چربیسریع در بهره گیری از انرژیازدياد متابوليسم اسيد آمينه هاكمك به بازسازي و محافظ بافت هاي ماهيچه ايرشد و نگهداري نيتروژنافزايش حجم و قدرتتعريف عمومي : مکمل غذایی در قالب کپسول با ترکیبات آمینو اسید های زنجیره ای چند شاخه ای.  این..

730,000تومان

..

کازیین
2 تا 3 روز دیگر
نمایش سریع
سفارش (0)

کازیین

..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)